Tři tipy pro uspořádání skříňky s nářadím

Skříňka na nářadí

Mít přehledně a uspořádaně skříňku s nářadím je nezbytné, ať už jste profesionální mechanik, nebo kutil pracující ve vlastní garáži. Existuje několik jednoduchých strategií, jak uspořádat svůj kufr s nářadím, které vám pomohou pracovat efektivněji. Zde jsou tři z nich

1. Nástroje, které se často používají, uložte do horních zásuvek

Nářadí, které používáte nejčastěji, je dobré uložit do horních zásuvek skříňky. Díky tomu je budete mít snadno k dispozici, když budete na něčem pracovat. Věnujte několik minut rozhodnutí, které nástroje používáte nejčastěji, a umístěte je do tří nebo čtyř horních zásuvek. Nářadí, které často nepoužíváte, uložte do spodních zásuvek.

2. Nástroje uspořádejte podle velikosti

Je pravděpodobné, že máte několik šroubováků, klíčů, kladiv atd. Tyto nástroje byste měli ukládat do zásuvek skříňky podle jejich typu a velikosti. Až budete potřebovat malý křížový šroubovák, budete vědět, že ho máte hledat vedle malých plochých šroubováků. Takto uspořádané nástroje vám usnadní hledání toho, co potřebujete, a zvýší vaši efektivitu.

3. Označte zásuvky štítky

Jednoduše si označte zásuvky své skříňky na nářadí a může to mít obrovský vliv na její uspořádanost! Můžete použít bílé samolepky nebo vytvořit štítky na proužcích bílého papíru a připevnit je na každou zásuvku. Jednotlivým zásuvkám můžete dokonce přiřadit barvy, které představují různé nástroje. Označením zásuvek skříňky můžete snadno najít potřebné nářadí, aniž byste museli hledat v zásuvkách. Navíc každý, kdo potřebuje najít nějaký nástroj, bude mít možnost tak učinit.

Nakonec, věnujte několik okamžiků uspořádání své skříňky s nářadím a udržujte ho v tomto stavu, což může pomoci zkrátit dobu potřebnou k dokončení oprav. Pokud jste automechanik a máte vlastní firmu, dobře uspořádaná skříňka s nářadím navíc přispívá k profesionálnímu obrazu vaší firmy.

Publikováno: 03. 01. 2023

Kategorie: Nářadí do dílny

Autor: Jakub Dlouhý

Tagy: skíňka na nářadí